top of page

Kurucu Ortaklar

Gökhan HAYMANA

 

1969 yılında İstanbul' da doğan Gökhan HAYMANA, 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği bölümünü bitirmiş, 1993 yılında da İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde yüksek lisansını yapmıştır.

1995 yılında Asil Çelik vasıflı çelik üretim fabrikasında Pazarlama departmanında iş hayatına başlamış ve daha sonra sırasıyla İç Şatış ve İhracatta görev almıştır. Vasıflı çelik alanlarında faaliyet gösteren iki büyük şirkette Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdür olarak sektöre hizmet vermiştir.

Bu süreçte Türkiye’ nin en büyük soğuk işlem merkezlerinin kurulumunu ve işletilmesinin yanı sıra, sıcak hadde proseslerinde de uzmanlaşıp yurt içi ve yurt dışı global firmalar dahil olmak üzere, bir çok üretici ve tedarikçi ile işbirliği içinde çalışmalarını yürütmüştür.

Çeyrek asırı aşkın kariyerinde üretimden tedarik süreçlerine, kalite geliştirmeden satış ve satın alma süreçlerine, otomotiv endüstrisinde vasıflı çelik ürünlerin yerlileştirmesine kadar vasıflı çeliğin farklı alanlarında uzmanlaşan Haymana, Türkiye’ de sektörün aranılan uzmanlarında biri olmuştur.

Yeni hedefi ise AND MET markası ile sektörde farklılık yaratarak büyümektir.

ghaymana_DSC003a.jpg

Çağrı BİRCAN

1976 yılı Konya doğumlu olan Çağri BİRCAN, 1999 yılında Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden mezun olmuştur.

2000-2005 yılları arasında Hasçelik şirketinde iç satış yöneticiliği, 2005-2021 yılları arasında da sırası ile ihracat müdürlüğü ve ihracat direktörlüğü görevlerini yürütmüştür.

21 yıllık vasıflı çelik sektöründe satış, ithalat ve ihracat alanlarında çalışmanın ve bu alanda elde edilen güven, tecrübe ve bilgi birikimi ile birlikte kariyerine kurucu ortağı olduğu AND MET şirketinde devam etmektedir.

Güven, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet prensipleri ile ülke ekonomisine ve müşterilerine değer katmak öncelikli amacıdır.

cbircan_DSC006a.jpg
bottom of page